Aktualności

II Liga Siatkówki Kobiet gr. 3: Mecz z Silesią Volley Mysłowice.

Przed nami kolejne siatkarskie emocje w Rundzie Rewanżowej sezonu zasadniczego II Ligi Kobiet.  W ostatni weekend stycznia drużyna Polonii Łaziska Górne na własnym parkiecie podejmować będzie Silesię Volley Mysłowice.

Mysłowiczanki to kolejny Rywal ze ścisłej czołówki tabeli grupy trzeciej trwających rozgrywek. Zespół ten po dwunastu rozegranych spotkaniach ( jeden mecz zaległy ) z dorobkiem 24 punktów, 9 zwycięstwami oraz stosunkiem setów 30:20 znajduje się na trzeciej pozycji w całej stawce. Drużyna z Mysłowic w poprzedniej Kolejce dopiero w tie-breaku przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść nad UKS-em Sokół 43 Katowice, bo po pierwszych dwóch partiach w Jej szeregach nie było za wesoło gdyż katowiczanki prowadziły już 2:0.

Polonistki natomiast również były bardzo blisko sprawienia wielkiej sensacji na parkiecie w Nysie gdzie tydzień temu mierzyły się z Liderem – NTSK AZS PANS Nysą. Tam po trzech setach niespodziewanie na prowadzeniu były łaziszczanki, ale ostatecznie drużyna Trenera Janusza Hajduka w tie-breaku musiała uznać wyższość zawodniczek z Opolszczyzny, w związku z czym do Łazisk Górnych wróciła Ona z jednym, ale za to bardzo cennym punktem. Polonia po 13 Kolejkach zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce z liczbą 9 punktów, 2 zwycięstwami i bilansem setów 14:34.

 

W pierwszej części sezonu zasadniczego rozgrywek drugoligowych, Polonia przegrała na wyjeździe z Silesią Volley 1:3.

 

Mecz 14 Kolejki II Ligi Centralnej Siatkówki Kobiet gr. 3: Polonia Łaziska Górne  - Silesia Volley Mysłowice rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 28 stycznia o godz. 19:00 w Hali Sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Z tego spotkania planowana jest Transmisja Live.

 

Wszystkich Kibiców zachęcamy  do tego by jak najliczniej pojawić się na naszej Hali i głośnym dopingiem wspierać nasze Siatkarki bezpośrednio z trybun !!!

 

Wstęp Wolny !!!