Aktualności

Weekend w stolicy Dolnego Śląska ze zmiennymi nastrojami.

Siatkarska drużyna Polonii ten weekend spędziła we Wrocławiu rozgrywając aż dwa ligowe spotkania z rzędu w Rundzie Rewanżowej II Ligi Siatkówki Kobiet gr. 3. Podopieczne Trenera Marcina Cebo najpierw zmierzyły się z drugim zespołem Volley Wrocław, a następnie z AZS-em AWF Wrocław. O ile sobotniego popołudnia, łaziszczanki nie mogą zaliczyć do udanych, to niedzielne południe dla naszego zespołu było już zdecydowanie lepsze. W sobotę na parkiecie Hali Parkowej, mimo wielu starań, łaziszczanki przegrały w trzech setach. Natomiast dziś w Hali wrocławskiej AWF w starciu z Akademiczkami, Polonia zaprezentowała się na boisku znacznie lepiej i odniosła długo oczekiwane przez Kibiców w Łaziskach Górnych zwycięstwo, pewnie pokonując drugą drużynę ze stolicy Dolnego Śląska 3:0. 

 

14 Kolejka II Ligi Siatkówki Kobiet gr. 3

3.02.2024

Volley Wrocław II – Polonia Łaziska Górne  3:0 ( 25:18, 25:22, 25:21 )

Skład Polonii Łaziska Górne: Zawisza, Demyshyna, Maksajda, Biodrowicz, Pilarska, Bruderek, Jabłońska( Libero ) oraz Zielińska, Burzyńska, Kubas

Trener – Marcin Cebo

 

16 Kolejka II Ligi Siatkówki Kobiet gr. 3( mecz awansem )

4.02.2024

AZS AWF Wrocław – Polonia Łaziska Górne 0:3 ( 16:25, 12:25, 11:25 )

Skład Polonii Łaziska Górne: Zawisza, Pilarska, Maksajda, Burzyńska, Babiarz, Kubas, Wilczek( Libero ) oraz Jabłońska( Libero )

Trener – Marcin Cebo