Aktualności

II Liga Kobiet: Mecz z Częstochowianką Częstochowa.

Po kolejnej dłuższej przerwie w rozgrywkach, nasze Siatkarki wracają na ligowy parkiet by rywalizować o kolejne punkty w Rundzie Rewanżowej na Szczeblu centralnym. Łaziszczanki w ramach 15 Serii spotkań II Ligi podejmować będą we własnej Hali zespół Częstochowianki Częstochowa.

Drużyna z Częstochowy, która w obecnym sezonie rozegrała już 14 spotkań, z liczbą siedmiu zdobytych punktów, trzema zwycięstwami i bilansem setów 15:39, zajmuje w tabeli dziesiątą pozycję. Częstochowianki w poprzednim meczu poniosły porażkę 1:3 z Sari Żory.

Polonia z kolei, która dwa tygodnie temu rozegrała dwa mecze pod rząd, plasuje się aktualnie na miejscu siódmym w ligowej stawce mając w swoim dorobku 17 punktów po 14 rozegranych spotkaniach, na które składa się 6 zwycięstw oraz stosunek setów 20:30. Łaziszczanki w pierwszy weekend lutego dwukrotnie zaprezentowały się nam na boisku rozgrywając na wyjeździe mecze z dwiema wrocławskimi drużynami. Najpierw w sobotę, 3 lutego musiały uznać wyższość Volley Wrocław II przegrywając 0:3, a w następnym dniu – 4 lutego( niedziela ) cieszyły się ze swojej szóstej wygranej w tym sezonie pokonując 3:0 AZS AWF Wrocław.

W pierwszej Rundzie drugoligowych zmagań bieżącego sezonu, w listopadzie minionego roku, Polonia zwyciężyła na wyjeździe z Częstochowianką 3:1.

Mecz 15 Kolejki II Ligi Kobiet gr.3: Polonia Łaziska Górne – Częstochowianka Częstochowa rozegrany zostanie w sobotę, 17 lutego o godz. 18:00 w Hali MOSiR-u w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy i jak zwykle zachęcamy do wspólnego, żywiołowego dopingu na trybunach naszym Siatkarkom !!!

Wstęp Wolny !!!

 

Aktualna tabela II Ligi Kobiet gr.3: 

https://2ligakobiet.volleystation.com/phase-1057-2-liga-kobiet-grupa-3/standings/