W opinii trenera.

Wypowiedź Krystiana Odrobińskiego w odniesieniu do sobotniej wygranej z Odrą Centrum Wodzisław:

- Mecz okiem kibica mógł naprawdę się podobać. Odra Wodzisław był to jeden z lepszych przeciwników, z którymi przyszło nam się zmierzyć w tej rundzie i zaskoczeniem jest dla mnie tak niskie ich miejsce w tabeli. Pierwsza połowa była z lekką dominacją przeciwników, lecz przeciwnik nie mógł sobie stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki, bo nawet poprzeczka, którą mieli nie była sytuacją 100%, natomiast bramkę zdobyli po błędzie naszego bramkarza. Druga połowa natomiast do strzelenia przez nas bramki na 2:1 była połową wyrównaną. Jak to bywa w głowach piłkarzy po zdobyciu drugiej bramki cofnęliśmy się, co wykorzystał zespół z Wodzisławia stwarzając sobie trzy naprawdę dobre sytuacje do zdobycia bramki. Na przeszkodzie stanął im Franke, który w drugiej połowie bronił dosłownie wszystko. My natomiast groźnie kontrowaliśmy i również mieliśmy trzy sytuacje 100% do zamknięcia meczu. -