Daniel Tukaj: Od początku narzuciliśmy swój styl gry i dążyliśmy do zdobycia bramek.

Wypowiedź trenera naszych piłkarzy, Daniela Tukaja po meczu z RKS-em Grodziec:

Patrząc na wynik dzisiejszego meczu można powiedzieć, że mecz był łatwy i przyjemny. Łatwy nie był, bo żaden mecz nie jest łatwy, natomiast przyjemny był ! Bo wygrywając tak wysoko, być  musi. Na pewno efekt końcowy możemy zawdzięczać temu, że wszyscy zawodnicy potraktowali ten mecz bardzo poważnie i nie zlekceważyli przeciwnika. Od początku narzuciliśmy swój styl gry i dążyliśmy do zdobycia bramek. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji, ale wykorzystaliśmy tylko jedną. Początek drugiej połowy pokazał jednak, że nie zadowolimy się tylko jedną i po 2 min. prowadziliśmy już 2-0, co praktycznie ustawiło już mecz. Cieszy na pewno skuteczność w dzisiejszym meczu, małym minusem może być  utrata dwóch bramek ze stałych fragmentów gry. Dziękuję drużynie za postawę w dzisiejszym meczu, bo swoją pracą zasłużyli na to zwycięstwo.