Aktualności

Setny mecz Kamila Uniejewskiego w barwach Polonii Łaziska Górne.

Dzisiaj swój setny mecz w barwach naszego klubu rozegrał Kamil Uniejewski. Czołowy piłkarz łaziskiej Polonii zadebiutował w drużynie za kadencji trenera Krystiana Odrobińskiego w meczu inaugurującym sezon   2017/2018 w IV Lidze z Szombierkami Bytom, który odbył się na naszej  Pol-Arenie 12 sierpnia 2017 roku. Kamil pierwszego gola dla naszego zespołu strzelił w tym samym sezonie, w którym zadebiutował w łaziskich barwach, a było to 3 czerwca 2018 roku w wygranym przez Polonię wyjazdowym spotkaniu ligowym rundy wiosennej z rezerwami Rakowa Częstochowa 7:1. W sumie Kamil Uniejewski ma na swoim koncie 18 zdobytych bramek, odkąd reprezentuje naszą drużynę.

Składamy serdeczne Gratulacje i życzymy dużo zdrowia sportowego !!!