GKS Radziechowy-Wieprz - Polonia Łaziska  1 :  1 (  0  :  0  )

GKS Radziechowy-Wieprz: Łukasz Byrtek - Janik, Dudka, Jaroszek, Noga, Szymon Byrtek, Pindel, Marcin Byrtek, Motyka, Trzop( 77 Błasiak), Hałat ( 77 Czernek )

rezerwowi: Raczek, Czernek, Błasiak, Krasny, Puda

Polonia Łaziska: Franke - Gersok( 59 Drabik), Mazur, Otrzonsek, Dubaniewicz, Badura( 72 Just ), Mazurek, Gielza, Smyla( 85 Strzoda ), Wójcik, Łęszczak

rezerwowi: Szindler, Skorupa, Strzoda, Just, Drabik, Sadłocha, Prochownik

Aby odświeżyć relację, nacisnąć f5 lub prawy przycisk myszy i opcja Odśwież !!!

1' Mecz rozpoczęli gospodarze.

2' Akcja Mazurka, strzał z ostrego kąta, piłka trafiła w słupek bramki Radziechów.

8' Minimalną przewagę mają gospodarze, ale mądrze w defensywie grają łaziszczanie.

8' Strzał Hałata z bliskiej odległości, Franke pewnie łapie piłkę.

10' Faulowany Gielza i rzut wolny dla Łazisk.

11' Centra Mazurka z rzutu wolnego, Mazur główkuje nad bramkę Radziechów.

13' Okazja Marcina Byrtka, piłka po jego strzale  poszybowała nad bramką Frankego.

16' Badura fauluje rywala i gospodarze teraz przy piłce.

22' Po zagraniu Badury do Gielzy, napastnik Polonii oddaje strzał, a jeden z obrońców gospodarzy w ostatniej chwili blokuje to uderzenie.

24' Pindel zamieszał przed polem karnym łaziszczan, jednak po jego strzale piłka nie znalazła drogi do bramki Polonii.

28' Mecz jak narazie jest bardzo wyrównany, raz gospodarze a raz łaziszczanie przy piłce, gra toczy się głównie w środku pola.

32'  Zółtą kartką za faul ukarany Mazur.

37' Centra Byrtka Szymona, nieudana i od bramki grę wznawiają Poloniści.

40' Akcja Trzopa, prawą stroną , piłkę na aut wybija jeden z obrońców naszej drużyny.

42' Groźnie pod naszą bramką, jeden z zawodników miejscowej drużyny, po nieudanej centrze posyła piłkę nad bramką Polonistów.

44' Kolejne za głęboka wrzutka radziechowian, Franke łapie piłkę.

45' Koniec pierwszej połowy. W Radziechowach mamy narazie bezbramkowy remis.

46' Drugą połowę zaczęli łaziszczanie.

51' Akcja Badury, zagranie za plecy do Mazurka i gospodarze przejęli piłkę.

52' Po rozegraniu rzutu rożnego przez radziechowian, Motyka silnie strzela zza pola karnego łaziszczan, piłka po jego strzale  poleciała nad bramką Frankego

53' W zamieszaniu w polu karnym łaziszczan, Szymon Byrtek posyła piłkę nad poprzeczką bramki Frankego.

57' Gorąco pod bramką łaziszczan, Motyka strzela z bliskiej odległości, na szczęście Otrzonsek ratuje sytuację i wybija piłkę poza własne pole karne.

60' Okazja Szymona Byrtka z dystansu, piłka po jego strzale poszybowała nad bramką Frankego.

61' Tym razem szczęścia próbował Marcin Byrtek, ale po jego uderzeniu piłka nie znalazła do bramki.

62' Żółta kartka dla Mazurka.

63' Wrzutka radziechowian w pole karne łaziszczan, Marcin Byrtek wpycha się między dwóch obrońców naszej drużyny i pokonuje z bliskiej odległości Rafała Franke.

67' Rzut wolny dla łaziszczan, wrzutka w pole karne na głowę do Mazura, Mazur podaje jeszcze do Łęszczaka, a ten z bliskiej odległości pokonuje bramkarza radziechowian i mamy remis !!!

82' Indywidualna akcja Justa, pomocnik Polonii zatrzymany przez jednego z defensorów drużyny miejscowej.

87' Niebezpiecznie pod naszą bramką, o milimetry niecelnie na bramkę Frankego uderza Błasiak.

90' Ależ niebezpiecznie pod naszą bramką, najpierw zawodnik radziechowian oddał strzał pod poprzeczkę  bramki z ostrego kąta, piłka wyszła z lini bramkowej, po chwili Pindel oddał strzał z bliskiej odległości, na szczęście piłka nie znalazła drogi do bramki łaziszczan, Franke pewnie złapał piłkę. Mieliśmy bardzo dużo szczęścia.

90' Ostatnia akcja meczu, Marcin Byrtek strzela nad bramką Frankego i sędzia po tej akcji zakończył mecz. Polonia wraca z trudnego terenu w Radziechowach z cennym punktem.