Trener Polonii: Kulturą gry przewyższaliśmy zespół gospodarzy.

Komentarz trenera Polonii, Krystiana Odrobińskiego po sobotnim meczu ze Szczakowianką Jaworzno.

W dzisiejszym meczu kulturą gry, stworzonymi sytuacjami bramkowymi przewyższaliśmy drużynę gospodarzy, lecz zaangażowanie i serducho było po ich stronie ( szczególnie w pierwszej połowie ). Szkoda niewykorzystanych dwóch sytuacji z pierwszej połowy Frąckowiaka. Druga połowa zaczęła się dla nas idealnie od rajdu Smyli i bramki Mazurka, lecz później nadzialiśmy się na dwie kontry i było 1:2. Chwała chłopakom za to, że zdołaliśmy za sprawą najlepszego w tym dniu w naszym zespole Gielzy doprowadzić do remisu. Od tego momentu zepchnęliśmy zespół gospodarzy do głębokiej defensywy i w doliczonym czasie gry zmarnowaliśmy dwie dogodne sytuacje Widucha i Rafała Nierząda do zdobycia zwycięskiej bramki. Moim zdaniem straciliśmy dziś dwa punkty, które trzeba jak najszybciej odrobić. Okazja do tego będzie idealna, gdyż już w sobotę przyjeżdża do nas lider, a takie mecze są moim zdaniem najlepsze.