Przed meczem z Podbeskidziem II Bielsko Biała.

W nadchodzącej 22 kolejce Haiz IV Ligi gr. Śląskiej II, piłkarze łaziskiej Polonii po upływie dwóch tygodni, na PolArenie  będą podejmować rezerwy Podbeskidzia Bielsko Biała. Bielszczanie, którzy w poprzednim spotkaniu zwyciężyli u siebie z Dębem Gaszowice 1:0, zajmują w ligowej tabeli dziesiąte miejsce z liczbą 25 punktów, na który składa się bilans 7 zwycięstw, 4 remisów i 10 porażek przy stosunku bramkowym 26:35. W meczach wyjazdowych nasi rywale do tej pory zdobyli 10 punktów w dziewięciu meczach, w których odnieśli trzy zwycięstwa, jeden remis i ponieśli pięć porażek przy bilansie bramkowym 12:18. W poprzednią sobotę, bielszczanie pokonali 1:0 zespół Dębu Gaszowice.

 

Polonia z kolei po porażce w Jasienicy z Drzewiarzem 1:2, w dalszym ciągu zajmuje w tabeli szóstą lokatę mając w dorobku 33 punkty,  na które składa się 9 zwycięstw, 6 remisów oraz 6 porażek przy stosunku bramkowym 29:21. Przed własną publicznością, podopieczni Krystiana Odrobińskiego w tym sezonie w 11 do tej pory rozegranych meczach, czterokrotnie zgarnęli komplet punktów, pięć razy zremisowali i odnotowali tylko dwie porażki strzelając 12 goli i tracąc 11.

 

 

W historii obydwóch klubów, Polonia z drugim Podbeskidziem w meczach o stawkę spotkała się na boisku pięć razy. Trzy razy górą okazywali się Poloniści, a przeciwnicy dwukrotnie cieszyli się ze zwycięstwa. W rundzie jesiennej na stadionie w Bielsku Białej, łaziszczanie po dwóch trafieniach Habora i jednym Kaszoka wygrali 3:0.

 

Na mecz między Polonią Łaziska i Podbeskidziem II Bielsko Biała w ramach 22 serii spotkań Haiz IV Ligi gr. Śląskiej II  wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny PolAreny w Łaziskach Górnych w sobotę, 27 kwietnia o godz. 17:00.