Nicola Kobiór Vice-mistrzynią Polski Juniorów Młodszych !!!

W dniach 29-31.03.2019 w Gostyniu wlkp,  zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kręglarstwie Klasycznym.Województwo Śląskie reprezentowały zawodniczki i zawodnicy Klubu MOSiR-Polonia Łaziska Górne: Nicola Kobiór, Aleksandra Paterok, Magdalena Moroń, Julia Gruchlik oraz Łukasz Bacza i Norbert Ormanin. W turnieju indywidualnym juniorek,  2 miejsce i tytuł vice-mistrzyni Polski wywalczyła Nicola Kobiór, Aleksandra Paterok zajęła 22 miejsce, Magdalena Moroń  27, a Julia Gruchlik  30.W kategorii juniorów Łukasz Bacza był 9,  Norbert Ormanin 32. Nicola Kobiór została powołana w skład Kadry Juniorów Młodszych na Mistrzostwa Świata 10-15.05.2019 r. w Czechach. W turnieju rozgrywanym parami: Nicola Kobiór i Magdalena Moroń zajęły 8 miejsce, a Łukasz Bacza i Norbert  Ormanin 13 miejsce.  W zawodach brało udział  31 zawodniczek i 33 zawodników.

Sponsorem wyjazdu na MPJun mł. był Śląski Okręgowy Związek Kręglarski oraz MOSiR Łaziska Górne