Przed meczem z GKS-em II Tychy.

W nadchodzącej 13 kolejce IV Ligi gr. Śląskiej II, piłkarze Polonii zagrają na własnym stadionie z rezerwami GKS-u Tychy.

Tyszanie znajdują się  obecnie na trzecim miejscu  w tabeli z 23 punktami na koncie( 7 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki ) oraz stosunkiem bramek, który wynosi 29:16. Druga drużyna tyskiego GKS-u w spotkaniach wyjazdowych zdobyła dotąd 10 punktów notując 3 zwycięstwa , 1 remis oraz 2 porażki strzelając 14 goli i tracąc 11. W zeszłą niedzielę piłkarze z Tychów przegrali przed własną publicznością z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 1:2.

Polonia, która w miniony weekend poniosła porażkę w Skoczowie z Beskidem 09, zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję w lidze mając w dorobku 18 punktów, na który złożył się bilans 5 zwycięstw, 3 remisów, 4 porażek oraz 15 bramek zdobytych i 17 straconych. Przed własną publicznością, drużyna prowadzona przez trenera Marka Mazura, w sześciu rozegranych meczach zdobyła dotąd 14 punktów notując   4 zwycięstwa i 2 remisy, a także 12 bramek zdobytych i 2 stracone.

W historii obu klubów, łaziscy piłkarze rywalizowali z rezerwami GKS-u Tychy 14 razy. Dziewięć razy wygrywała Polonia, raz był remis natomiast w pozostałych czterech meczach lepsi okazali się przeciwnicy.

Mecz 13 kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II między Polonią Łaziska i GKS-em II Tychy  zostanie rozegrany w niedzielę, 3 listopada o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do żywiołowego dopingu na trybunach Pol-Areny gdzie będzie także dostępna STREFA GASTRONOMICZNA  !!! WSTĘP WOLNY !!!