Przed meczem z GKS-em Radziechowy Wieprz.

Już tylko dwa spotkania dzielą nas od finiszu rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Podopieczni trenera Marka Mazura w najbliższy weekend po raz ostatni w tym roku zaprezentują się nam na Pol-Arenie. W przedostatniej 14 kolejce IV Ligi gr. Śląskiej II, Polonia zmierzy się z GKS-em Radziechowy Wieprz.

Radziechowianie  na dwie kolejki przed przerwą zimową plasują się na dwunastej pozycji, a ich bilans po trzynastu rozegranych meczach to 13 zdobytych punktów, 3 zwycięstwa, 4 remisy, 6 porażek oraz 22 bramki zdobyte i 23 stracone. Piłkarze z Żywiecczyzny, na wyjeździe zgromadzili do tej pory 4 punkty notując 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki oraz stosunek bramek 9:10. W poprzednim spotkaniu, GKS Radziechowy Wieprz zremisował na własnym stadionie z Beskidem 09 Skoczów 2:2.

Piłkarze Polonii na chwilę obecną  pozostają nieuchwytni tej jesieni dla rywali na swoim terenie. Łaziszczanie do tej pory w siedmiu pojedynkach rozegranych na Pol-Arenie odnieśli  5 zwycięstw i 2 remisy legitymując się 15 strzelonymi golami i 3  straconymi, a w tabeli ligowej zajmują aktualnie siódme miejsce z 21 punktami, 6 zwycięstwami, 3 remisami, 4 porażkami i bilansem bramkowym 18:18. W ubiegłą niedzielę,  Polonia zwyciężyła przed swoimi kibicami z  rezerwami GKS-u Tychy 3:1 po golach strzelonych przez Dawida Hewlika, Szymona Bandurę i Daniela Fabisiaka.

W historii, Polonia z GKS-em Radziechowy Wieprz rozegrała sześć spotkań o czwartoligowe punkty, w których odniosła 3 zwycięstwa i 3 remisy zdobywając 11 bramek i tracąc 5.

 

Mecz 14 kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II, Polonia Łaziska – GKS Radziechowy Wieprz zostanie rozegrany w niedzielę, 10 listopada o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Jak zostało wspomniane na początku materiału, jest to ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie ligowe piłkarzy Polonii na własnym stadionie w pierwszej części sezonu 2019/2020 dlatego też wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do energicznego dopingu na trybunach Pol-Areny !!! Wstęp Wolny !!!