I Liga Śląska: Mecz z VC Victorią MOSiR Cieszyn.

Mimo trwającej planowo przerwy w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet, drużyna Polonii Łaziska  w najbliższy weekend zaprezentuje się nam na parkiecie by odrobić ligowe zaległości. Podopieczne trenera Krzysztofa Waligórskiego w zaległym spotkaniu drugiej kolejki, przed własną publicznością zagrają z VC Victorią MOSiR Cieszyn. Zespół z Cieszyna znajduje się obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli z trzema punktami oraz bilansem setów 4:9 w czterech rozegranych meczach. Zawodniczki z Cieszyna blisko dwa tygodnie temu poniosły porażkę 1:3 z MKS-em Imielin.

Łaziszczanki, które 26 października odniosły pierwsze zwycięstwo,  pokonując w Jastrzębiu tamtejszy JKS SMS 3:0, z liczbą trzech punktów i bilansem setów 3:6, awansowały na ósmą lokatę w całej stawce.

 

Początek zaległego spotkania 2 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet między drużynami Polonii Łaziska i VC Victorii MOSiR Cieszyn w sobotę, 9 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Wszystkich kibiców piłki siatkowej   serdecznie zapraszamy oraz prosimy o żywy i sportowy doping na trybunach !!! Wstęp Wolny !!!