Zaległy mecz z Ruchem Radzionków.

Już jutro piłkarze Polonii Łaziska rozegrają ostatni w tym roku kalendarzowym mecz o punkty w pierwszej grupie śląskiej IV Ligi. Łaziszczanie w zaległym spotkaniu 17 kolejki zmierzą się na wyjeździe z Ruchem Radzionków.

Ruch Radzionków  w czternastu rozegranych meczach pierwszej części sezonu zdobył do tej pory 20 punktów i z bilansem 6 zwycięstw, 2 remisów, 6 porażek, 19 goli strzelonych i 20 straconych, zajmuje w tabeli dziesiątą pozycję. Piłkarze z Radzionkowa w ubiegłą sobotę zremisowali w zaległym spotkaniu 13 kolejki na wyjeździe z Wartą Zawiercie 2:2.

Nasza drużyna z kolei znajduje się w ligowej tabeli na czternastym miejscu, a jej dorobek po rozegraniu czternastu spotkań to: 18 punktów, 5 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek oraz stosunek bramek 22:32. Poloniści w poprzednim meczu rozegranym ponad dwa tygodnie temu, ponieśli na własnym terenie porażkę 0:5 z Unią Dąbrowa Górnicza ( zaległy pojedynek z 12 kolejki ).

W historii, zawodnicy Polonii i Ruchu do tej pory  spotkali się na ligowym boisku ośmiokrotnie. Nasi piłkarze odnieśli trzy zwycięstwa, jeden remis i ponieśli cztery porażki, a bilans bramkowy wynosi 12:12.

 

Mecz zaległej 17 kolejki IV Ligi gr. Śląskiej I  między drużynami Ruchu Radzionków i Polonii Łaziska rozegrany zostanie jutro tj. 28 listopada o godz. 15:30 na stadionie w Radzionkowie bez udziału publiczności.

 

Uwaga !!! Zaległy mecz 16 kolejki  z MKS-em Myszków  został przełożony na 6 marca  2021r.