I Liga Śląska: Mecz z MKS-em Dwójką Zawiercie.

W nadchodzącej kolejnej serii spotkań I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet gr.1 , zespół Polonii Łaziska rozegra na wyjeździe rewanżowy mecz pierwszego etapu rozgrywek z drużyną MKS-u Dwójki Zawiercie.

MKS Dwójka Zawiercie po dziesięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 20 punktów i z bilansem setów 23:15 zajmuje w tabeli trzecią pozycję. Zawiercianki w zeszłą sobotę, pokonały na własnej hali 3:0 MKS Imielin.

Łaziszczanki, które w dziewięciu rozegranych meczach do tej pory zdobyły 21 punktów, z bilansem setów 22:9  pozostają wiceliderem tabeli. Polonia w poprzedni weekend poniosła na wyjeździe porażkę z Akademią Siatkówki SPS Panki 0:3.

W pierwszym starciu drużyn Polonii i MKS-u Dwójki Zawiercie, ze zwycięstwa 3:1 na boisku hali sportowej w Łaziskach Górnych, cieszyły się zawodniczki trenera Krzysztofa Waligórskiego.

Rewanżowy mecz I etapu rozgrywek  I Ligi Śląskiej Siatkarek gr.1 między MKS-em Dwójką Zawiercie i Polonią Łaziska rozegrany zostanie w sobotę, 19 grudnia o godz. 17:30 w Zawierciu.