I Liga Śląska: Mecz z UKS-em Centrum Pszczyna.

Przed nami pierwsze starcie rewanżowe II etapu sezonu I Ligi Śląskiej gr. Mistrzowskiej. W nadchodzącej, czwartej kolejce, nasze siatkarki zagrają u siebie z UKS-em Centrum Pszczyna.

Pszczyniankom w rundzie finałowej na razie nie udało się zdobyć punktów. W rozegranych dotąd dwóch meczach II etapu, zespół z Pszczyny poniósł dwie porażki, a w poprzedniej serii spotkań miał przerwę od rywalizacji ( przełożony mecz z MKS-em Dwójką Zawiercie ).

Zespół z Łazisk Górnych obecnie spisuje się znakomicie w fazie finałowej rozgrywek szczebla regionalnego. Podopieczne Krzysztofa Waligórskiego zainkasowały komplet zwycięstw zdobywając w sumie osiem punktów i są bardzo blisko awansu na pozycję, która zagwarantowała by im udział w barażach o drugą ligę centralną. Wczoraj Polonistki wygrały w hali MOSiR-u w Łaziskach Górnych 3:1 z BKS-em Stal Bielsko Biała.

Pierwszy pojedynek z UKS-em Centrum Pszczyna, który został rozegrany 6 lutego w Pszczynie, zakończył się  triumfem Polonii 3:0.

Rewanżowy mecz  II etapu I Ligi Śląskiej Siatkarek gr. Mistrzowskiej: Polonia Łaziska – UKS Centrum Pszczyna rozegrany zostanie w sobotę, 27 lutego o godz. 18:00. Z tej rywalizacji planowana jest transmisja live.

 

Aktualna tabela II etapu I Ligi Śląskiej gr. Mistrzowskiej:

https://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

 

Źródło zdjęcia: Sportowa Przygoda Śląskiego Piłkarza.