I Liga Śląska: Mecz z MUKS-em Sari Żory.

W najbliższej kolejce II etapu I Ligi Śląskiej Siatkarek, zespół Polonii Łaziska podejmować będzie we własnej hali liderujący w tabeli gr. Mistrzowskiej MUKS Sari Żory.

MUKS Sari Żory w II etapie sezonu ( uwzględniając również wyniki I etapu w swojej grupie ) zdobył do tej pory 21 punktów notując 7 zwycięstw, na które składa się bilans setowy 23:9. Najbliższy rywal naszych siatkarek,  w swoim czwartym meczu II rundy, wygrał wczoraj na własnym obiekcie 3:1 z MKS-em Dwójką Zawiercie.

Polonistki  zajmują w tabeli gr. Mistrzowskiej  miejsce trzecie, a ich łączny  dorobek wraz z rezultatami z pierwszej części sezonu to aktualnie: 15 punktów, 5 zwycięstw  i bilans setów 18:13. Nasza drużyna w zeszłą sobotę poniosła porażkę na swoim boisku 2:3 w rewanżowym starciu z UKS-em Centrum Pszczyna.

W pierwszym spotkaniu z MUKS-em Sari Żory, które odbyło się w Żorach 13 lutego, ze zwycięstwa 3:2 cieszyły się siatkarki prowadzone przez trenera Krzysztofa Waligórskiego.

Mecz rewanżowy II etapu I Ligi Śląskiej Siatkarek gr. Mistrzowskiej między Polonią Łaziska i MUKS-em Sari Żory zostanie rozegrany w Łaziskach Górnych w sobotę, 6 marca o godz. 18:00. Z tego spotkania planowana jest transmisja live.

 

 

Aktualna tabela II etapu I Ligi Śląskiej gr. Mistrzowskiej:

https://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

 

Źródło zdjęcia: Sportowa Przygoda Śląskiego Piłkarza