I Liga Śląska: Mecz z TKS-em Tychy.

Nasze siatkarki po kilku tygodniach przerwy  wracają do rywalizacji o ligowe punkty. W nadchodzącej serii spotkań I Ligi Śląskiej, podopieczne trenera Krzysztofa Waligórskiego zagrają we własnej hali z TKS-em Tychy. Tyszanki po sześciu rozegranych pojedynkach znajdują się na siódmym miejscu w tabeli, a ich dotychczasowy dorobek to zero punktów i bilans setów 5:18. Siatkarki TKS-u w poprzednim meczu  uległy na wyjeździe Akademii SPS Panki 0:3.

Łaziszczanki, które po raz ostatni zaprezentowały nam się na parkiecie 18 października ( wyjazdowe zwycięstwo 3:1 z MUKS-em Michałkowice ), zajmują w ligowej stawce czwartą pozycję mając na koncie sześć punktów, dwa zwycięstwa i bilans setów 7:4 po rozegranych dotąd trzech spotkaniach obecnego sezonu. 

 

Mecz I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet między drużynami Polonii Łaziska i TKS-u Tychy zostanie rozegrany w sobotę, 14 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej. Ze względu na obowiązujące restrykcje w trakcie pandemii, zawody odbędą się bez udziału kibiców. Z tego spotkania zaplanowana jest transmisja live.