I Liga Śląska: Mecz z UKS-em Jedynką Rybnik.

W nadchodzący weekend rozpoczyna się runda rewanżowa w I Lidze Śląskiej Siatkówki Pań. W ciekawie zapowiadającym się pojedynku, zespół Polonii Łaziska zmierzy się na wyjeździe z UKS-em Jedynką Rybnik. Rybniczanki w sześciu rozegranych meczach zdobyły 12 punktów i z bilansem setów 13:9 zajmują w tabeli trzecie miejsce. Gospodynie najbliższej rywalizacji  pokonały  u siebie w zeszłym tygodniu  MKS Imielin 3:1.

Łaziszczanki, które wczoraj odniosły triumf nad wspomnianym już powyżej zespołem z Imielina w zaległym spotkaniu drugiej kolejki wygrywając 3:0, są aktualnym wiceliderem tabeli gr.1 z takim samym dorobkiem punktowym co siatkarki z Rybnika ( 12 pkt. ), ale ich bilans setowy wynosi 13:4 po pięciu rozegranych spotkaniach.

W pierwszym meczu tych drużyn w sezonie 2020/2021, lepsza okazała się Polonia, która zwyciężyła we własnej hali z rybnickim zespołem 3:0.

Mecz I Ligi Śląskiej Siatkarek między UKS-em Jedynką Rybnik i Polonią Łaziska zostanie rozegrany już jutro, 20 listopada o godz. 18:00 w Rybniku.