"Myślę, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na to zwycięstwo".

Wypowiedź trenera Daniela Tukaja po zwycięstwie z Przemszą Siewierz na inaugurację rundy wiosennej w IV Lidze gr. Śląskiej I:

Myślę, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na to zwycięstwo i uważam także, że wynik odzwierciedla  to co działo się na boisku. Co do przebiegu meczu to w pierwszej fazie wyszliśmy zbyt bojaźliwie na mecz i przeciwnik osiągnął optyczną przewagę. Wynikało to z naszych prostych strat piłki. Jednak po upływie 20 minut udało nam się opanować sytuację na boisku i z minuty na minutę coraz bardziej nasze akcje były groźniejsze przed bramką Przemszy. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0.

W drugich 45 minutach  już bezapelacyjnie dominowaliśmy na boisku i na pewno stworzyliśmy sobie o wiele więcej sytuacji niż strzeliliśmy bramek. Gratuluję dzisiaj  drużynie zwycięstwa, jest to nagroda za ciężko i dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Musimy jednak pamiętać, że to zwycięstwo przybliża nas tylko do utrzymania, a droga jest jeszcze daleka. Co do drużyny Przemszy to życzę im powodzenia i podobnie jak nam,  utrzymania w czwartej lidze.

źródło zdjęcia: Przemsza Siewierz