Przed meczem z Podbeskidziem II Bielsko Biała.

W zbliżającej się siódmej kolejce drugiej grupy śląskiej IV ligi, podopieczni trenera Marka Mazura zmierzą się na własnym stadionie z rezerwami bialskiego Podbeskidzia.

Bielszczanie skompletowali do tej pory dwanaście punktów i plasują się na piątym miejscu, a z sześciu meczów zwyciężyli aż cztery ponosząc tylko dwie porażki. Bilans bramkowy drugiej drużyny Podbeskidzia to 12 goli strzelonych i 11 straconych.  W meczach wyjazdowych, rezerwy Podbeskidzia zanotowały na razie jedno zwycięstwo i jedną porażkę  zdobywając trzy bramki i tracąc cztery. Przed tygodniem piłkarze z Bielska Białej przed swoimi kibicami pokonali Beskid 09 Skoczów 2:0. 

Polonia Łaziska w tym samym czasie zgromadziła na swoim koncie osiem punktów notując solidarnie po dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz dwie porażki   przy stosunku bramek 11:11   co przekłada się na odległe dziesiąte miejsce w ligowej stawce. Podopieczni Marka Mazura w meczach przed włąsną  publicznością do tej pory dwa razy cieszyli się ze zwycięstwa i raz zaliczyli remis  zapisując w swoim dorobku łącznie siedem punktów oraz dziewięć bramek zdobytych i dwie stracone. W zeszłą sobotę,  łaziszczanie wywalczyli pierwszy cenny punkt  na obcym terenie remisując 1:1 z LKS-em Czaniec. Przypomnijmy, w meczu tym bramkę dla Polonii zdobył Dawid Hewlik.

W historii obydwóch klubów, Polonia na ligowym froncie stoczyła z rezerwami Podbeskidzia sześć pojedynków. Cztery mecze zakończyły się triumfem łaziszczan zaś w pozostałych dwóch spotkaniach górą okazali się rywale.

Mecz 7 kolejki IV ligi gr. śląskiej II między Polonią Łaziska Górne i Podbeskidziem II Bielsko Biała zostanie rozegrany w niedzielę, 22 września o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3.

Spotkanie to odbywać się będzie w charakterze Pikniku Rodzinnego, a więc w tę niedzielę wszystkich naszych sympatyków z całymi rodzinami serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego żywiołowego dopingu na trybunach Pol-Areny. Jednocześnie przypominamy, że na te jak i pozostałe spotkania ligowe piłkarzy Polonii  rozgrywane  na naszym stadionie  w rundzie jesiennej  obowiązuje wstęp wolny !!!