Drugi test-mecz siatkarek Polonii.

W piątkowy wieczór  w hali MOSiR-u Łaziska  przy ul. Ogrodowej, siatkarki Polonii rozegrały drugie spotkanie kontrolne w ramach okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Rywalem łaziszczanek był UKS Sokół 43 Katowice, który w poprzednim sezonie walczył w barażach o wejście do drugiej ligi. Mecz, który rozegrany został w czterech setach zakończył się remisem 2:2. W pierwszych dwóch partiach zakończonych zwycięstwem gospodyń,  trenerzy obydwóch zespołów desygnowali do gry pierwsze  szóstki. W secie trzecim i czwartym gdzie lepsze okazały się katowiczanki, na parkiecie zaprezentowały się siatkarki, których zadaniem było ogrywanie się w swojej drużynie. Jeszcze przed rozpoczęciem tego towarzyskiego meczu otrzymaliśmy informację, iż działacze Śląskiego Związku Piłki Siatkowej podjęli decyzję o przesunięciu inauguracji rozgrywek I ligi śląskiej z pierwszego weekendu października ( 5-6.10 ) na ostatni weekend września ( 28-29.09 ).

Mecz towarzyski nr.2

13.09.19

Polonia Łaziska - UKS Sokół 43 Katowice 2:2 (  28:26, 25:23, 17:25, 11:15 )

Aktualizacja, 14.09.19:  Siatkarki Polonii pierwsze dwa spotkania o punkty I Ligi Śląskiej rozegrają we własnej hali. 28 września, łaziszczanki będą podejmować MKS Imielin, a tydzień później tj. 5 pażdziernika ich rywalem będzie Victoria MOSiR Cieszyn.

Podajemy terminarz  pierwszej części sezonu 2019/2020 w rozgrywkach I ligi śląskiej siatkarek