I Liga Śląska: Mecz z Zorzą Wodzisław Śląski.

Siatkarki Polonii wracają do ligowej rzeczywistości. Na otwarcie nowego roku kalendarzowego, podopieczne Krzysztofa Waligórskiego w 11 serii spotkań kończącej pierwszą część sezonu 2019/2020 I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet,  zmierzą się przed własną publicznością z Zorzą Wodzisław Śląski. Rywalki po 10 rozegranych meczach zajmują w tabeli siódme miejsce z dorobkiem 17 punktów, 5 zwycięstw i stosunku setów 20:18. Zorza w poprzednim meczu zwyciężyła na własnym obiekcie z Burzą MOSiR Mikołów 3:1. 

Łaziszczanki, które przed świętami Bożego Narodzenia odniosły zwycięstwo 3:2 w Pszczynie z UKS-em Centrum, znajdują się obecnie na czwartej pozycji w tabeli mając na swoim koncie 20 punktów,  7 zwycięstw i bilans setów 23:14 po 10 kolejkach.

Mecz 11 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet: Polonia Łaziska – Zorza Wodzisław Śląski  rozegrany zostanie w niedzielę, 12 stycznia o godz. 19:00 w hali sportowej MOSiR przy ul. Ogrodowej 50 w Łaziskach Górnych. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o żywiołowy doping na trybunach !!! Wstęp Wolny, a emocje gwarantowane !!!