Przed meczem z Unią Dąbrowa Górnicza.

W zbliżającej się 12 kolejce IV Ligi gr.Śląskiej I,  piłkarzy Polonii Łaziska czeka starcie na Pol-Arenie  z kolejnym rywalem ze ścisłej czołówki tabeli – Unią Dąbrowa Górnicza.

Unia Dąbrowa Górnicza po jedenastu rozegranych meczach legitymuje się  20 zdobytymi punktami, 6 zwycięstwami, 2 remisami, 3 porażkami oraz bilansem bramkowym 14:10,  co przekłada się na zajmowaną w tabeli czwartą pozycję. W poprzedni weekend,  piłkarze z Dąbrowy Górniczej zwyciężyli na swoim stadionie z Ruchem Radzionków 3:0.

Łaziszczanie do najbliższej rywalizacji przystąpią z szóstego miejsca w ligowej stawce,  mając w dorobku 10 rozegranych spotkań, 17 punktów, 5 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki, 20 bramek zdobytych i 17 straconych. W ubiegłą sobotę, Polonia pomimo ambitnej woli walki  od pierwszej do ostatniej minuty,  poniosła na wyjeździe porażkę 1:2 z liderem - Unią Kosztowy, a honorowego gola dla zespołu trenera Marka Mazura strzelił w ostatnich sekundach gry  Daniel Fabisiak.

Mecz 12 kolejki IV Ligi gr. Śląskiej I  między Polonią Łaziska i Unią Dąbrowa Górnicza zostanie rozegrany w niedzielę, 11 października o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do żywiołowego dopingu na trybunach !!!

W dniu meczu zachęcamy także do skorzystania z punktu gastronomicznego, który znajdować się będzie przy trybunie głównej !!!

Wstęp Wolny !!!

 

Uwaga !!! Przypominamy, że w czasie pandemii COViD-19, stadiony mogą być zapełnione tylko w 50% tzn. że na naszym obiekcie mecz może obejrzeć maksymalnie 430 widzów z zachowaniem dystansu 1,5 metra, a przed wejściem na stadion  należy obowiązkowo  zasłonić usta i nos maseczką. Wszystkich kibiców bardzo prosimy o stosowanie się do przestrzegania tych wytycznych !!!

 

Aktualizacja:  W związku z nowymi obostrzeniami od 10 października ( wprowadzenie strefy żółtej na obszarze całego kraju  oprócz miejsc znajdujących się w strefie czerwonej )  stadiony mogą być zapełnione wyłącznie w 25%.  Dystans 1,5 metra obowiązuje niezmiennie, a dodatkowo w przestrzeni publicznej obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa maseczką !!! To oznacza, że limit widzów obecnych na  Pol-Arenie jest zmiejszony o połowę  niż było to dotychczas !!!