Przed meczem z Wartą Zawiercie.

W 14 kolejce pierwszej grupy IV Ligi, nasi piłkarze podejmować będą na własnym stadionie Wartę Zawiercie.

Warta Zawiercie będąca aktualnym vice liderem tabeli, zgromadziła dotychczas 24 punkty w dwunastu rozegranych spotkaniach,  notując  7 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki  oraz stosunek bramek 26:10. W ubiegły weekend piłkarze Warty mieli zagrać mecz z Ruchem Radzionków, ale ze względu na zagrożenie epidemiczne w zespole z Radzionkowa, spotkanie to zostało przełożone na 21 listopada.

Zespół Polonii mający o jeden mecz rozegrany mniej od swoich rywali ( jedenaście ), plasuje się na siódmej pozycji,  mając na swoim koncie 17 punktów, 5 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki, 20 bramek zdobytych i 22 stracone. W poprzedniej kolejce, łaziszczanie ponieśli na wyjeździe porażkę 0:5 z rezerwami Rakowa Częstochowa.

W historii obydwóch klubów, Polonia rozegrała  dotąd z Wartą Zawiercie dziesięć meczów o ligowe punkty odnosząc w nich w sumie 4 zwycięstwa, 4 remisy i ponosząc 2 porażki przy stosunku bramek 15:18 na korzyść drużyny z Zawiercia.

 

Mecz 14 kolejki IV Ligi gr.Śląskiej I między drużynami Polonii Łaziska i Warty Zawiercie zostanie rozegrany w sobotę, 24 października o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych.

 

Uwaga !!! W związku z trwającą pandemią koronawirusa   oraz nowymi obostrzeniami obowiązującymi od 17 października, mecze na stadionach odbywają się bez udziału publiczności !!!  Z sobotniego spotkania na Pol-Arenie planowana jest transmisja live jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne !!!