Polonia Łaziska  -  LKS Czaniec   3 : 0  (  1 : 0 )

Polonia Łaziska: Franke - Łęszczak( 74 Gersok), Mazur, Skorupa, Dubaniewicz, Sadłocha( 57 Drabik), Wójcik, Badura( 82 Strzoda), Mazurek, Korcz( 61 Smyla), Gielza

rezerwowi: Marszałek, Drabik, Gersok, Just, Otrzonsek, Smyla, Strzoda

LKS Czaniec: Majda - Jurczak, Paweł Kozioł, Tomasz Kozioł, Platnitski( 84 Marczak), Palarczyk( 74 Dziadek), Świerczyński, Waligóra, Wilczek( 37 Móll), Woźniak, Żak

rezerwowi: Kawaler, Dziadek, Marczak, Móll, Wesołek

Aby odświeżyć relację , wcisnąć f5 !!!

1' Mecz rozpoczął LKS Czaniec

3' Długa piłka do Mazurka, pomocnik z Łazisk strzałem z ostrego kąta trafił w bramkarza gości.

6' Przerzut piłki przez Badurę na lewe skrzydło do Mazurka, Mazurek ostatecznie nieczysto trafia w futbolówkę i Majda wznowił grę od bramki.

10' Kontra gości, strzał Woźniaka z dystansu, Franke pewnie łapie piłkę.

14' Okazja Korcza, jednak strzał został zablokowany przez defensywę z Czańca.

16' Zbyt mocne zagranie piłki przez Mazura do Łęszczaka, od autu grę wznowili goście.

19' Faulowany Dubaniewicz, łaziszczanie wznowili grę od rzutu wolnego.

20' Podanie Mazurka do Gielzy, napastnik Polonii strzela w długi róg i umieszcza futbolówką w siatce bramki Majdy. Polonia prowadzi 1:0

22' Wrzutka Dubaniewicza z lewej strony, Majda łapie piłkę.

25' Podanie Badury do Mazurka w okolice 5 metra, polonista został sfaulowany przez gracza gości, a sędzia nakazał grać dalej.

31' Od kilku minut oglądamy wyrównaną grę obu drużyn.

33' Badura centruje z rzutu rożnego, Mazur główkuje, a piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Majdy.

35' Dośrodkowanie Badury w pole karne rywali, obrońca z Czańca wybija piłkę na róg. Po rozegraniu stałego fragmentu gry przez Mazurka, goście przejęli piłkę.

38' Okazja bramkowa Woźniaka, zawodnik z Czańca nieczysto uderza na bramkę łaziszczan, Franke wznowił grę.

41' Niedokładne zagranie piłki przez Mazurka do Korcza i goście przejmują futbolówkę na swojej połowie boiska.

45' Koniec pierwszej połowy, Do przerwy po bramce Gielzy w 20 minucie Polonia wygrywa z LKS Czaniec 1:0

45' Na trybunach Pol Areny spotkanie ogląda 150 widzów.

46' Drugie 45 minut rozpoczęli łaziszczanie.

47' Wystawienie piłki przez Korcza do Wójcika, Wójcik z ok. 25 metra oddaje strzał na bramkę rywali, Majda pewnie złapał piłkę.

50' Od rożnego goście.

50' Goście źle rozegrali stały fragment gry, chociaż i tak utrzymują się przy piłce.

53' Łaziszczanie mają  chwilowy kryzys o czym świadczy seria niedokładnych podań piłki.

54' W starciu o piłkę ucierpiał Skorupa, ale widzimy że jest już wszystko wporządku i obrońca Polonii wraca do dalszej gry.

58' 50 metrowy rajd Badury na prawym skrzydle, centra do Mazurka, który strzałem z 12 metrów pokonuje Majdę i  Polonia wygrywa już 2:0 !!!

65' Centra Badury z rożnego, Gielza główkuje, jednak nieskutecznie.

67' Rzut wolny dla łaziszczan, Badura wrzuca piłkę w pole karne gości, ale zbyt głęboko i Majda łapie piłkę.

69' Źle rozegrana akcja przez Tomasza Kozioła, do piłki nie sięgnął Platnistski i Franke wznowił grę od swojej bramki.

78' W starciu o piłkę ucierpiał Mazurek.

81' Akcja Drabika, który  wypuszcza Mazurka, ten biegnie z piłką po lewym skrzydle następnie zgrywa ją na 5 metr gdzie jest Badura, który trafia do bramki Majdy i mamy 3:0.

86' Akcja Woźniaka i Tomasza Kozioła zakończona niecelnym strzałem i od bramki łaziszczanie wznowili grę.

90' Koniec spotkania. Po bardzo dobrej grze w drugiej połowie, łaziszczanie wygrywają 3 mecz ligowy z rzędu!!! Dzisiaj po bramkach Gielzy, Mazurka oraz Badury, Polonia pokonuje LKS Czaniec 3:0 !!!