Klasa A: Mecz z LKS-em Brzeźce.

Podopieczni trenera Sebastiana Hendla w ramach dziesiątej serii spotkań tyskiej A-klasy podejmować będą przed własną publicznością LKS Brzeźce. Drużyna ta z liczbą dziesięciu punktów aktualnie plasuje się na dziesiątym miejscu, a jej dotychczasowy bilans w rundzie jesiennej to trzy zwycięstwa, jeden remis i pięć porażek oraz stosunek bramek 13:22. Piłkarze z Brzeźc w poprzedniej kolejce ulegli na  swoim boisku JUW-e Tychy Jaroszowice 0:3.

 

Drugi zespół Polonii, który od początku jesieni dobrze prezentuje się w swoim "domu" ( komplet 12 punktów zdobytych we wszystkich czterech spotkaniach przy dwudziestu golach strzelonych i tylko trzech straconych ) zajmuje w ligowej stawce siódmą pozycję, mając na swoim koncie 16 punktów, 5 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki oraz bilans bramkowy 29:22. Najwięcej bramek  dla drugiej Polonii  od początku sezonu zdobyli do tej pory Daniel Wieczorek ( 11 bramek ) i Bartosz Szojda (  6 bramek ). W ubiegłą sobotę, młodzi łaziszczanie odnieśli pierwszy wyjazdowy triumf w rundzie jesiennej pokonując Czaplę Kryry 5:4. Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Daniel Wieczorek i Bartosz Szojda, a jedną bramkę dołożył jeszcze Bartosz Brun.

 

Mecz rezerw Polonii Łaziska z LKS-em Brzeźce w 10 kolejce Klasy A zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 13 października o godz. 15:30 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!