Aktualności

Przed meczem z Wilkami Wilcza.

Przed nami 10 kolejka IV Ligi gr. Śląskiej II, w której piłkarze Polonii Łaziska zmierzą się na wyjeździe z Wilkami Wilcza.

Wilki Wilcza są zespołem, który do tej pory zgromadził na swoim koncie  siedem punktów notując dwa zwycięstwa, jeden remis oraz sześć porażek przy 11 bramkach zdobytych i 18 straconych co przekłada się na zajmowaną w ligowej stawce piętnastą pozycję. W meczach domowych, piłkarze z Wilczy odnieśli jedno zwycięstwo, jeden remis i ponieśli trzy porażki strzelając trzy gole i tracąc pięć. W zeszłą sobotę,  team z Wilczy  ograł na wyjeździe Beskid 09 Skoczów 3:1.

Podopieczni trenera Marka Mazura do tego spotkania przystępować będą z dziesiątego miejsca w tabeli mając w dorobku dwanaście punktów przy trzech zwycięstwach, trzech remisach i trzech porażkach oraz stosunku bramkowym 12:14 po dziewięciu kolejkach. Bilans meczów wyjazdowych zespołu z Łazisk Górnych to jeden remis i trzy porażki, dwie bramki zdobyte i dwanaście straconych. W miniony weekend, Polonia przed własną publicznością pokonała 1:0 Drzewiarza Jasienicę, a gola na wagę trzech punktów strzelił Dominik Miłek.

W historii, obydwa zespoły rozegrały między sobą cztery spotkania ligowe. Trzy razy ze zwycięstwa cieszyli się Poloniści, a raz górą okazała się drużyna z Wilczy. Stosunek bramek jest korzystny dla łaziskich graczy, którzy strzelili w sumie osiem goli, a stracili dwa.

Mecz 10 kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II między Wilkami Wilcza i Polonią Łaziska  odbędzie się w sobotę, 12 października o godz. 15:00 na stadionie w Wilczy przy ul. Grzonki 13a. Kibiców serdecznie zapraszamy !!!