Bracia Nierząd rządzili !!!

To był prawdziwy popis strzelecki  jak przystało na lidera tabeli. W rozegranym dziś na bocznym boisku łaziskiej PolAreny spotkaniu 15 kolejki  B-klasy tyskiej, podopieczni Sebastiana Hendla rozgromili Unię Bieruń Stary aż 9:1, choć trzeba przyznać, że po pierwszej połowie zakończonej remisem 1:1  trudno było nam sobie wyobrazić scenariusz jaki napisała nam łaziska młodzież w drugich 45 minutach fundując rywalom osiem goli z czego aż cztery w  ostatnich dziesięciu minutach meczu. Jednymi z wyróżniających się na boisku  byli  bracia Rafał i Karol Nierządowie. Pierwszy z nich zapisał dziś na swoim koncie hattricka ( w tym gola z 43 minuty   po skutecznym przelobowaniu golkipera z Bierunia z 35 metrów !!!) i dwie asysty, z kolei Karol wpisał się na listę strzelców dwa razy. Poza nimi, bramki dla drugiej Polonii zdobyli także: dwukrotnie Daniel Wieczorek oraz po jednej Grzegorz Hanus, Kamil Nieszporek i Bartosz Brun natomiast listę asystujących przy strzelonych golach uzupełnili jeszcze:  Szymon Słupik, Grzegorz Hanus, Łukasz Nierada, Dawid Leżok i dwukrotnie Kamil Nieszporek. Po tym efektownym zwycięstwie, rezerwy Polonii na trzy kolejki przed końcem sezonu mają cztery punkty przewagi nad LKS-em Gardawice i sześć nad Leśnikiem Kobiór.