Aktualności

Polonia wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy !!!

Jutro  w całym kraju odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji również w naszym mieście od godz. 10:00 – 21:00 w Miejskim Domu Kultury, organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele atrakcji: koncerty, pokazy czy konkursy z nagrodami. Największym zainteresowaniem powinny też cieszyć się wszelakiego rodzaju licytacje i nawiązując właśnie do tego punktu będzie można wylicytować m.in.  Zaproszenie na trening pierwszej drużyny Polonii Łaziska na Stadionie Śląskim w Chorzowie  wraz ze zwiedzaniem zaplecza szatniowego części reprezentacyjnej w lutym bieżącego roku. Poniżej podajemy szczegóły tego zaproszenia i gorąco zachęcamy kibiców do wzięcia udziału w licytacji by wesprzeć naszych najmłodszych pacjentów. Przypominamy, że dochód z tegorocznego finału WOŚP przeznaczony jest na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. „ Pomaganie jest dziecinnie proste”

 

Regulamin zaproszenia na trening z piłkarzami Polonii Łaziska wraz ze zwiedzaniem Stadionu Śląskiego:

1. Z zaproszenia może skorzystać osoba, która ukończyła 16 rok życia. 

2. Stawienie się na treningu jest równoznaczne  z oświadczeniem  o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do odbycia profesjonalnego treningu piłkarskiego.

3. W treningu można wziąć udział w lutym 2019 po uprzednim ustaleniu terminu pod nr tel. :32 322 93 53.

4. Osobę zgłoszoną ubezpiecza klub po uprzedniej konsultacji z zainteresowanym.

5. Po zawarciu indywidualnego ubezpieczenia Klub nie odpowiada za ewentualne urazy  i wypadki podczas treningu. 

6. Zaproszenie zawiera trening na sztucznym  boisku Stadionu Śląskiego wraz ze zwiedzaniem zaplecza szatniowego części reprezentacyjnej.

7. Przetwarzanie danych zgodnie z regulaminem imprez.