Aktualności

Klasa A: Mecz z Czaplą Kryry.

Przed nami dziewiąta seria spotkań w Klasie A podokręgu Tychy, w której rezerwy Polonii zagrają na wyjeździe z drużyną Czapli Kryry. Gospodarze tego pojedynku na swoim koncie zgromadzili do tej pory 10 punktów i z bilansem trzech zwycięstw, jednego remisu, czterech porażek oraz stosunku bramek 12:13 zajmują w tabeli dziesiątą lokatę. Piłkarze Czapli tydzień temu musieli uznać wyższość JUW-e Jaroszowice przegrywając 1:2.

Łaziszczanie z kolei awansowali na siódme miejsce mając na koncie 13 punktów, 4 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki oraz bilans bramkowy 24:18. W poprzednim spotkaniu, łaziska "dwójka"  rozgromiła na Pol-Arenie rezerwy Iskry Pszczyna 8:1 po dwóch trafieniach Błażeja Prochownika i Daniela Wieczorka oraz po jednym trafieniu Łukasza Tebinki, Piotra Botora, Szymona Bandury i Przemysława Brożyny.

 

Mecz 9 kolejki A-klasy Tychy między Czaplą Kryry i Polonią II Łaziska rozegrany zostanie w sobotę, 5 października o godz. 15:30 na boisku w Kryrach przy ul. Nierad 86. Serdecznie zapraszamy !!!