Aktualności

Klasa A: Mecz z LKS-em Frydek.

Piłkarze rezerw Polonii w ramach 12 kolejki tyskiej A-klasy podejmować będą na własnym terenie drużynę LKS-u Frydek. Goście najbliższego spotkania zgromadzili do tej pory dziesięć punktów i z liczbą trzech zwycięstw, jednego remisu, siedmiu porażek oraz  bilansem bramkowym 20:34 plasują się na trzynastej pozycji w tabeli. W poprzednim meczu piłkarze z Frydka ponieśli porażkę przed własną publicznością z czołową drużyną A-klasy, JUW-e Jaroszowice 1:3.

 

Podopieczni trenera Sebastiana Hendla po jedenastu rozegranych meczach rundy jesiennej zajmują aktualnie ósme miejsce, a ich dorobek to szesnaście punktów, pięć zwycięstw, jeden remis i pięć porażek przy stosunku bramkowym 30:25. Łaziszczanie w zeszłym tygodniu ponieśli wyjazdową porażkę z Krupińskim Suszec 1:2, a honorowego gola strzelił Daniel Wieczorek, dla którego jest to dwunasta bramka  zdobyta w pierwszej części obecnego sezonu dla łaziskiego zespołu.

 

Początek rywalizacji między rezerwami Polonii Łaziska i LKS-em Frydek na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych  przy ul. Sportowej 3 już w najbliższą niedzielę, 27 października o godz. 14:00. Kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do żywiołowego  dopingu naszym młodzieżowcom !!!