Aktualności

Przegrane ostatki Jesieni.

Nasi piłkarze zakończyli wczoraj zmagania pierwszej części sezonu 2021/2022 w rozgrywkach IV Ligi. Niestety łaziszczanie  nie mogą zaliczyć jej  do udanej. Polonia na finiszu rundy jesiennej straciła punkty przegrywając na własnym boisku z Unią Dąbrowa Górnicza.

Mecz od początku dobrze ułożył się dla rywali, którzy na dwubramkowym prowadzeniu znaleźli się już po jedenastu minutach gry. Najpierw w drugiej minucie  skutecznym strzałem wynik otworzył Rusek, a w jedenastej minucie na 2:0 podwyższył Machalski. Polonia po słabej pierwszej połowie, w drugiej zaczęła częściej atakować, oddawała strzały na bramkę Webera, ale sposób na golkipera gości, łaziszczanom udało się znaleźć tylko dwa razy. W 55 minucie po podaniu od Daniela Fabisiaka, gola strzelił Kamil Uniejewski, a w 64 minucie do remisu doprowadził Daniel Fabisiak trafiając skutecznie z rzutu wolnego. Gdy wydawało się, że do ostatniego gwizdka arbitra, naszemu zespołowi już nic złego się nie przytrafi to w 73  minucie po składnej akcji na 3:2 do Unii trafił Syguła i w ten sposób trzy punkty pojechały do Dąbrowy Górniczej.