Aktualności

Daniel Tukaj: Bardzo słabo weszliśmy w ten mecz.

Wypowiedź trenera piłkarzy Polonii - Daniela Tukaja po meczu ligowym z Unią Dąbrowa Górnicza na zakończenie pierwszej części sezonu 2021/2022:

Bardzo słabo weszliśmy w ten mecz, praktycznie można powiedzieć, że przespaliśmy pierwszą połowę. Nie potrafiliśmy sobie poradzić wysokim pressingiem przeciwnika, udało nam się stworzyć jedną, ale za to 100% sytuację. Jednak schodziliśmy na przerwę przegrywając 2-0. Natomiast po przerwie, po kilku korektach w składzie i ustawieniu, udało nam się złapać kontakt i odrobić dwubramkową stratę. Szkoda, że w tym momencie zabrakło nam "zimnej krwi" , gdzie mieliśmy okazję żeby zamknąć ten mecz. Stało się jednak to co zwykle czyli przeciwnik wykorzystał jedną z nielicznych, w tej części spotkania, sytuacji i pomimo ambitnej postawy do końca, nie udało nam się już zdobyć kolejnych bramek.