Remis z Wartą Zawiercie.

Jeden, ale za to  ważny punkt zdobyli Piłkarze Polonii w sobotnie Przedpołudnie. W ramach 26 serii spotkań Zina IV Ligi gr. śląskiej I, Podopieczni Piotra Mrozka zremisowali na murawie Stadionu w Zawierciu z Wartą 2:2. Mecz znakomicie rozpoczęli nasi Zawodnicy, którzy już po ośmiu minutach gry byli na dwubramkowym prowadzeniu. Najpierw w szóstej minucie gola z rzutu karnego strzelił Daniel Skiba po wcześniejszym faulu Golkipera Warty na wspomnianym Napastniku łaziskiej drużyny, a 120 sekund później długie podanie  Daniela Fabisiaka z lewej strony boiska,  wykorzystał wbiegający w pole karne zawiercian Kamil Uniejewski , silnie strzelając z woleja pod poprzeczkę bramki  strzeżonej przez Będkowskiego. Później, łaziszczanie mając dwubramkową przewagę  długo utrzymywali się przy piłce i kontrolowali przebieg meczu, ale Rywale na 9 minut przed zejściem do szatni zdołali złapać kontakt i tak po szybkiej akcji, Marcina Topora pokonał Adamiecki, posyłając piłkę do siatki tuż przy lewym słupku  bramki strzeżonej przez naszego Golkipera. Kiedy wydawało się, że korzystny rezultat uda się Polonistom dowieźć do końca ( a wiele na to wskazywało ), to w końcówce, zawiercianie niestety skutecznie popsuli naszym Graczom ten Plan. W 84 minucie, Warta przeprowadziła jedyną groźną akcję ofensywną w całym meczu, po której bramkę na wagę jednego punktu zdobył Pereira.