Statystyki piłkarzy Polonii w sezonie 2020/2021.

Sezon 2020/2021 przeszedł już do historii. Teraz nadszedł czas aby go podsumować. Jak w rozgrywkach IV Ligi gr. Śląskiej I wypadli nasi zawodnicy, o tym w statystykach, które zamieszczamy poniżej.

Dane ogólne

Polonia Łaziska, dla której był to piętnasty sezon na szczeblu czwartoligowym, w 32 rozegranych meczach zdobyła w sumie 44 punkty odnosząc 13 zwycięstw, 5 remisów i ponosząc 14 porażek. Łaziszczanie strzelili 51 goli ( 43 z akcji i 8 po stałych fragmentach gry ) oraz stracili 65 co przełożyło się na zajęcie w końcowej tabeli ósmego miejsca. W rundzie jesiennej nasza drużyna zdobyła 19 punktów ( 5 zwycięstw, 4 remisy, 7 porażek ), a stosunek bramek wyniósł 22:36. Wiosną z kolei, Poloniści zapisali na swoim koncie 25 punktów notując 8 zwycięstw, 1 remis, 7 porażek, 29 bramek zdobytych i 29 straconych. W nawiązaniu do liczby strzelonych goli to nasz zespół w pierwszym kwadransie spotkania strzelił ich 4 i stracił 11 natomiast w ostatnich 15 minutach meczu, nasi piłkarze dziesięciokrotnie trafili do siatki rywali, a przeciwnicy futbolówkę w naszej bramce umieścili 15 razy.

Mecze w Łaziskach i na wyjeździe

Zespół Polonii w sezonie 2020/2021 bardzo dobrze radził sobie w pojedynkach na własnym boisku. Łaziszczanie na 16 spotkań wygrali 8, 2 razy zremisowali, a w 6 pozostałych ponieśli porażkę zdobywając 26 punktów przy stosunku bramek 29:29. W meczach wyjazdowych nasi zawodnicy zdobyli 18 punktów, a ich bilans to 5 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek, 22 bramki zdobyte i 36 straconych.

Ilość meczów rozegranych przez piłkarzy.

W minionych rozgrywkach trenerzy Polonii desygnowali do gry w sumie 26 zawodników, ale żaden z nich nie rozegrał wszystkich 32 meczów w tym sezonie ( komplet 2880 minut )