Aktualności

Piłkarze Polonii w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Drużyna Polonii Łaziska awansowała do kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Tychy w sezonie 2021/2022. W rozegranym dzisiaj spotkaniu pierwszej rundy, łaziszczanie zwyciężyli w Kobiórze z Leśnikiem 6:1. Wynik meczu skutecznym strzałem w 39 minucie otworzył Jakub Kaziszyn, gospodarze wyrównali w 45 minucie. Po zmianie stron gole strzelali już tylko nasi zawodnicy. Najpierw hat-trickiem popisał się Dawid Hewlik pokonując golkipera z Kobióra w 55, 58 i 67 minucie, następnie na 5:1 w 75 minucie  trafił Bartosz Popenda, a końcowy rezultat ustalił Kamil Uniejewski, który skierował futbolówkę do siatki rywali w 87 minucie gry.