Koniec pucharowej Przygody.

Drużyna Polonii Łaziska Górne zakończyła swoją Przygodę z rozgrywkami Poltent Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy sezonu 2023/2024. Łaziszczanie w rozegranym dziś półfinałowym meczu na własnym Stadionie ulegli 2:6 Pniówkowi Pawłowice jednak pomimo niekorzystnego wyniku, nasz zespół stworzył w całym spotkaniu oprócz strzelonych goli stworzył po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek, ale brakło skuteczności. Oprócz tego Trener Polonii mógł przyjrzeć się Wszystkim Zawodnikom z Kadry jaką obecnie dysponują oni formą z wyjątkiem Pawła Florka, Olivera Nowaka i Patryka Widucha. Na listę Strzelców łaziskiej drużyny w dzisiejszym Półfinale wpisali się  Paweł Lisiński w 3 minucie oraz w 25 minucie Michał Staniucha, a przy zdobytych bramkach asysty zanotowali Oliwier Buchczik i Filip Matuszczyk. Już w najbliższą sobotę o godz. 14:00 zapraszamy na domowy mecz ligowy z Orłem Łękawica.

Półfinał Poltent Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2023/2024

4.10.2023

Polonia Łaziska Górne - Pniówek Pawłowice 2:6 ( 2:4 )

Bramki dla Polonii:

Lisiński - 3 min. ( asysta Buchczik )

Staniucha - 25 min. ( asysta Matuszczyk )

Bramki dla Pniówka:

Szatkowski - 4 ( 15 min., 19 min., 34 min., 41 min. )

Warnecki - 2 ( 75 min., 85 min. )

Sędzia: Jacek Bielecki ( Tychy )

Polonia Łaziska Górne: Kulski - Terbalyan( 60 Rutkowski ), Kaszok( 46 Nowara ), Biegański( 60 Waśkiewicz ), Matuszczyk, Kacprowski( 46 Fabisiak ), Niedźwiecki( 46 Pipia ), Buchczik, Staniucha( 46 Wojtek ), Lisiński( 60 Walicki ), Michalski

Pniówek Pawłowice: Szelong - Topolewski( 62 Herman ), Szymura( 46 Glenc ), Szatkowski( 46 Warnecki ), Szkatuła( 46 Weis ), Kasperowicz, Płowucha, Lachendro( 46 Dąbrowski ), Ciszewski( 46 Kolasa ), Hanzel( 46 Spratek ), Cywka