Aktualności

Piłkarska Polonia drugi raz z rzędu na Podium ligowych rozgrywek !!!

Wczoraj po raz ostatni Piłkarze łaziskiej Polonii wybiegli na murawę  w sezonie 2023/2024. Podopieczni Trenera Piotra Mrozka w sobotnie popołudnie w spotkaniu 30 Kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II zmierzyli się na wyjeździe z LKS-em Czaniec. Po końcowym gwizdku Sędziego, z wygranej cieszyli się  Przeciwnicy, a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w 26 minucie gry Daniel Fabisiak wykorzystując celne podanie od Konrada Pipii. Łaziszczanie tym samym po raz drugi z rzędu odnotowali udany sezon ligowy meldując się w końcowej tabeli rozgrywek na podium, ale tym razem na jego najniższym - trzecim stopniu. W składzie drużyny z Pol-Areny na boisku w Czańcu zadebiutował 17-letni Bramkarz - Filip Strzelec.

30 Kolejka IV Ligi gr. Śląskiej II

8.06.2024

LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 5:1 ( 3:1 )

Bramki dla LKS-u:

A.Apanchuk - 24 min.( z rzutu karnego )

Stańczak - 36 min.

O.Apanchuk - 43 min.

Platnitski - 61 min.

Świniański - 73 min.

Bramka dla Polonii:

Fabisiak - 26 min. ( asysta Pipia )

Żółte kartki: Strzelec, Sommer, Wojtek( Polonia )

Sędzia: Michał Ficiński( Sosnowiec )

 

LKS Czaniec: Kierlin - Prus, Kwaśniak, Colik, Świniański, Stańczak, A.Apanchuk, Handy( 75 Kaspera ), Knapek,O.Apanchuk, Platnitski( 75 Bochyński )

Trener - Szymon Waligóra

Polonia Łaziska Górne: Strzelec - Sommer, Widuch( 46 Buchczik ), Kaszok, Fabisiak, Waśkiewicz( 59 Augustyn ), Staniucha( 46 Grzebieluch ), Pipia( 46 Michalski ), Wojtek, Kacprowski( 46 Matuszczyk ), Rutkowski

Trener - Piotr Mrozek